Lek. Wet. Rafał Petrykowski

INTERNA

Specjalizacja chorób małych zwierząt

 

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. W zawodzie od 2001 roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Lek. Wet. Andrzej Ryniec

INTERNA

 

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie.

Lek. Wet. Jarek Kopiński

 

Chirurgia tkanek miękkich, cesarskie cięcia

Konsultacje internistyczne

 

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej w Lublinie oraz technikum rolniczego. Z Kliniką VETS na ul. Książęcej 3 związany od kilkunastu lat.

   Lek. wet. Jacek Wośko

USG, EKG, Echo Serca Kardiologia

 

 

 

 

 

Tytuł lekarza medycyny weterynaryjnej otrzymał na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w 2006 roku. Od tego czasu regularnie szkoli się z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej oraz kardiologii psów i kotów w European School for Advanced Veterinary Studies (Lizbona, Bern, Luksemburg). Współpracuje zkilkudziesięcioma lecznicami weterynaryjnymi w Warszawie i okolicach w zakresie badań ultrasonograficznych oraz konsultacji kardiologicznych (echo serca, EKG) małych zwierząt. W ostatnich latach zajmuje się również szkoleniami z zakresu badań USG psów i kotów.

 

Lek.wet. Michał Kucharczyk

Specjalista chirurg, ortopeda

CHIRURGIA TKANEK MIĘKKICH, CHIRURGIA KOSTNA, KONSULTACJE CHIRURGICZNE

 

Już w trakcie studiów nawiązał współprace z kliniką Olwet w Olsztynie oraz gabinetem okulistycznym doktora Jacka Garncarza w Warszawie. Po uzyskaniu dyplomu lekarza weterynarii odbył staż w Żoliborskiej Klinice Weterynarii, w klinice Elwet oraz w klinice Multiwet, z którą współpracuje do dziś. 3 lata później ukończył podyplomowe studia w zakresie chirurgii weterynaryjnej w Olsztynie. W tym czasie zapoznał się też ze specyfiką lecznictwa weterynaryjnego w Dubaju. Obecnie specjalizuje się w chirurgii zwierząt, operując w kilkunastu lecznicach na terenie Mazowsza i Podlasia.

 

 Anna Petrykowska

Groomer Dog Hadling

Hodowca Posokowców Bawarskich

Anna Petrykowska
Grooming, Dog Handling
Hdowca posokowców bawarskich